Aktuality

Česko zpívá koledy 12.12.2018

Již tradičně u nás ve škole probíhal „Vánoční den otevřených dveří“. Ve středu 12. prosince k nám mohli přijít žáci, rodiče, prarodiče, přátelé a kamarádi z celého okolí, aby si prohlédli krásnou vánoční výstavu výtvarných prací žáků naší školy. Samozřejmostí bylo hudební vystoupení žáků a letos poprvé i hostů. Vše vypuklo v závěru akce na školním dvoře v nové letní učebně. Česko zpívá koledy, pod záštitou regionálních deníků, se rozezvučelo z úst zpěváků malých i velkých a v doprovodu hudebních nástrojů. Novinkou bylo vystoupení na boomwhackers, hrálo se na flétny, zpívalo se, tleskalo se, zkrátka vládla super nálada. Nakonec si všichni přítomní připomněli klasické české koledy. Překvapením byl velkolepý ohňostroj. Všem přítomným, účinkujícím a pořádajícím moc a moc děkujeme.

Mgr. Spurná Kateřina 

Více fotek ve fotogalerii.

koledy2018031koledy2018018