Aktuality

Podklady pro samostudium DP Havlíčkova Červen

Vážení rodiče,
plně si uvědomujeme a chápeme Vaši situaci, jak je pro Vás těžké, v této nelehké době, chodit do práce nebo se celý den věnovat svým dětem. Snažíme se připravovat práci pro děti tak, aby ji zvládly samy nebo s minimální podporou. Využijte toho, že jste se svými dětmi doma a zkuste je zapojit do domácích prací, uvařit s nimi jednoduché jídlo, zahrát si s nimi hry, naučit je přišít knoflík nebo srovnat poličky v pokojíku, uklidit pokojík.

Milí žáci,
prosím, opakujte si učivo, které jsme se ve škole naučili. Až nám okolnosti dovolí znovu chodit do školy, vše spolu probereme, procvičíme a naučíme se nové věci. K dispozici jsou různé webové stránky, které ti mohou pomoci. Najdeš tam mnohé odkazy, které mohou být pro tebe i pro rodiče velmi zajímavé. Najdete tu také učivo, které bychom se za normálních okolností v měsíci dubnu učili spolu ve škole. Také televizní vysílání pro školy je velmi pěkné a mnohé se můžete tímto sledováním naučit. Vše záleží jen na vás. Hlavně nezapomeňte, co už umíte.
Pomáhejte rodičům i mladším sourozencům, dodržujte všechna bezpečnostní opatření.

Vaše učitelky a učitelé

 

 

Žáci mohou zdarma využívat přístup ke všem interaktivním učebnicím MIUč+, stačí, když se zaregistrují jako studenti na www.ucebnice-online.cz
 
Kteroukoli MIUč+ pak mohou zdarma používat 30 dní, pokud by uzavření škol trvalo déle, licence zdarma prodloužíme do 30. 6. 2020.
 
Pro výuku matematiky v 1. až 5. ročníku jsou navíc k dispozici výuková videa na www.matyskova-matematika.cz obsahující výklad ke každému cvičení každé stránky učebnic – žáci tak mohou pracovat podle něj.

Věřím, že média sledujete a víte o tom, že MŠMT zprovoznila web na vzdělávání online, ale pro jistotu zasílám odkaz. Je tam plno užitečného materiálu, který lze využít.
 
https://nadalku.msmt.cz/cs

 

www.didakta.cz

přihlašovací jméno:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  heslo: 9HZM

www.decko.cz

 

paní učitelka Cekotová: „Učivo na měsíc červen 2020 si rodiče nebo žáci vyzvednou osobně v pondělí 1.6. ve škole.“

 

 

V přílohách naleznete konkrétní výukové materiály dle tříd.